Wiedźmin - rysunki

Co prawda nie czytałam Wiedźmina, ani go nie oglądałam, za to mam w planie dopiero. Jednak podobają mi się postacie i wszelkiego rodzaju fanarty. W jednym z poprzednich postów pojawił się już amulet wiedźmina, tym razem chciałabym Wam pokazać nieco większą jego wersje oraz okładkę z gry Krew i Wino.

To jedna z moich ulubionych prac, pomimo tego, że jest niesymetryczna, i tło wygląda trochę gorzej niż w rzeczywistości. Ale siedziałam nad nią strasznie długo, rzuciłam się na głęboką wodę, wybrałam format A3, a to była moja druga praca kredkami i druga na takim formacie (pierwsza była Diabolina).  Wzorowane na tym zdjęciu.  Wtedy posiadałam jedynie kredki z Lyry i to właśnie dzięki nim udało mi się uzyskać taki efekt. Praca powstała 19 lutego 2015 roku.
Tak jak wspomniałam wyżej, rysowałam też okładkę dodatku do gry Wiedźmin III - Krew i wino.   Rysunek wykonałam kredkami K-i-N Polycolor, Lyra, Colorino Kids, ukończona 24 sierpnia 2016. Zdjęcia z poszczególnych etapów były wykonane lepszym aparatem, efekt końcowy jeszcze innym, dlatego mogą się nieznacznie różnić od siebie. 


I tak prezentuje się całość. 


Jest trochę niezgodności z oryginałem, zdaję sobie z tego sprawę. Jednak praca podoba mi się ze względu na tego stwora w tle. Co sądzicie? 

Komentarze

 1. Wow! Ostatnia praca zwłaszcza mnie zszokowała! Nawet nie wyobrażam sobie ile pracy w nią włożyłaś. Oczywiście wszystkie prace są super i bardzo mi się podobają. Podziwiam, masz dużo cierpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała!!! Ogromny szacunek za wynik pracy i ogrom pracy! :) :):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. O kurczę, genialne są te rysunki! Czytam Wiedźmina i wiem, że jest bardzo inspirujący, więc bardzo cię zachęcam do lektury:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wooow wchodzę i kurczę muszę znów powiedzieć wooow. Pięknie, cudowne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz prawdziwy talent ! Rysunki są fenomenalne <3

  nouw.com/roksanaryszkiewicz

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty