Wiedźmin - rysunki

Co prawda nie czytałam Wiedźmina, ani go nie oglądałam, za to mam w planie dopiero. Jednak podobają mi się postacie i wszelkiego rodzaju fanarty. W jednym z poprzednich postów pojawił się już amulet wiedźmina, tym razem chciałabym Wam pokazać nieco większą jego wersje oraz okładkę z gry Krew i Wino.

To jedna z moich ulubionych prac, pomimo tego, że jest niesymetryczna, i tło wygląda trochę gorzej niż w rzeczywistości. Ale siedziałam nad nią strasznie długo, rzuciłam się na głęboką wodę, wybrałam format A3, a to była moja druga praca kredkami i druga na takim formacie (pierwsza była Diabolina).  Wzorowane na tym zdjęciu.  Wtedy posiadałam jedynie kredki z Lyry i to właśnie dzięki nim udało mi się uzyskać taki efekt. Praca powstała 19 lutego 2015 roku.


Niestety zdjęcia z poszczególnych etapów mają bardzo słabą jakość, dlatego ich nie dodaje.

Praca z 1 marca 2016 roku, zdjęcie. Pojawiła się w poprzednim poście, ale jednak wiąże się z tematem, dlatego ją dodaje, oraz zdjęcie szkicu. 

    

Lubię rysować na czarnym papierze, jednak moje białe kredki nie najlepiej się spisują, muszę znaleźć taką która się dobrze odznacza. 

Tak jak wspomniałam wyżej, rysowałam też okładkę dodatku do gry Wiedźmin III - Krew i wino.   Rysunek wykonałam kredkami K-i-N Polycolor, Lyra, Colorino Kids, ukończona 24 sierpnia 2016. Zdjęcia z poszczególnych etapów były wykonane lepszym aparatem, efekt końcowy jeszcze innym, dlatego mogą się nieznacznie różnić od siebie. 


I tak prezentuje się całość. 


Jest trochę niezgodności z oryginałem, zdaję sobie z tego sprawę. Jednak praca podoba mi się ze względu na tego stwora w tle. Co sądzicie? 

Komentarze

 1. Wow! Ostatnia praca zwłaszcza mnie zszokowała! Nawet nie wyobrażam sobie ile pracy w nią włożyłaś. Oczywiście wszystkie prace są super i bardzo mi się podobają. Podziwiam, masz dużo cierpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała!!! Ogromny szacunek za wynik pracy i ogrom pracy! :) :):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. O kurczę, genialne są te rysunki! Czytam Wiedźmina i wiem, że jest bardzo inspirujący, więc bardzo cię zachęcam do lektury:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, mam zamiar kiedyś go przeczytać, :)

   Usuń
 4. Wooow wchodzę i kurczę muszę znów powiedzieć wooow. Pięknie, cudowne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz prawdziwy talent ! Rysunki są fenomenalne <3

  nouw.com/roksanaryszkiewicz

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty