Wiecznie Żywy

Jeśli ktoś oglądał, lub czytał (Ciepłe Ciała), to już się zapewne domyśla, że chodzi o uroczego zombie imieniem R. Rysowanie zaczęłam od ulubionych postaci, najpierw z kreskówek, później z filmów. Kiedy natrafiłam na wyżej wymieniony tytuł, od razu zaczęło się poszukiwanie odpowiedniego zdjęcia do rysowania. Jak dobrze pamiętam, był to mój czwarty portret w życiu. Skończyłam go 17 kwietnia 2014, przy użyciu ołówków Koh-i-Noor, format A4, a wzorowałam się prawdopodobnie z tego zdjęcia. Ogólnie jestem z niego zadowolona, mimo licznych błędów anatomicznych.Następną próbą w tym temacie była druga praca wykonana kredkami Lyra. Rysunek powstał, niedługo po Diabolinie, na formacie A3. Praca trafiła w ręce koleżanki, dlatego słabej jakości zdjęcie, oraz dokładnej daty, pamiętam jedynie, że to było we wrześniu 2014 roku, czyli nie duża różnica pomiędzy pierwszą a drugą pracą.  Wzorowałam się z tego zdjęcia. 


Zachowały mi się dwa zdjęcia podczas rysowania. 

   

Ostatnie podjęcie było było w tamtym roku. Wykonane przy pomocy kredek Koh-i-Noor Polycolor i prawdopodobnie Lyry, na formacie A4. Przy tej pracy mam więcej zdjęć robionych w trakcie rysowania.

  


Oraz efekt końcowy. Praca skończona 2 czerwca 2016 roku, wzorowane z tego zdjęcia


W 2016 roku powstało chyba najwięcej kolorowych rysunków, teraz niestety po długiej przerwie od kredek trochę wyszłam z wprawy, mam w planach to nadrobić, zobaczymy jak będzie z moją zawziętością. 

Komentarze

 1. Ooo mój R <3 Jak ja Cię podziwiam za talent i pracę... Aż się to przyjemnie czyta i ogląda, miło tak wrócić czasem i przypomnieć sobie, jak śledziłam Twój rozwój ^^ Pisz więcej :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Zrobiłaś bardzo duże postępy ^^ Gratki <3 Ostatnia praca oczywiście najlepsza, ale wszystkie mają w sobie to "coś" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, Twój postęp po prostu powala :) Świetnie Ci wyszła ta ostatnia praca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, minęło kilka lat pomiędzy pracami.

   Usuń
 4. Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich umiejętności i postępów. Niesamowite! Te żółte kwiaty na ostatnim rysunku rozczulają mnie. Zazdroszczę, oj bardzo zazdroszczę talentu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podoba :)

   Usuń
 5. Ostatnia praca jest świetna! Naprawdę Twój progres jest niesamowity <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, myślę, że u każdego jest podobnie jak porówna swoje pierwsze prace z nowymi :).

   Usuń
 6. Wszystkie prace przepiękne! Ah, teraz dzięki Tobie naszła mnie ochota, żeby stworzyć jakiś portret w digital art :D Pozdrawiam i dziękuję! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, pochwał się jak Ci wyszło :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty